تیم من چاپ ارائه کننده انواع خدمات چاپ به صورت حضوری و آنلاین ، تصمیم دارد در این مقاله به معرفی ویژگی های موثر در چاپ کارت ویزیت بپردازد .

کارت ویزیت چیست ؟

کارت ویزیت محصولی می باشد ، که برای معرفی فرد و ارائه شماره تماس و آدرس یک فرد تولید می شود . از کارت ویزیت برای تبلیغات گسترده نمی توان استفاده کرد . اما تقریبا اولین تعامل هر فرد با مشتری خود ، با ارائه کارت ویزیت انجام می شود . همچنین اولین برخورد فرد با مشتری بسیار تاثیرگذاربوده و نقش تبلیغات و بازاریابی را به صورت غیر مستقیم برای فرد ایفا می کند .  متاسفانه در کشور ما ، آخرین چیزی که صاحبان کسب و کار و تاجران به آن اهمیت می دهند ، کارت ویزیت می باشد . به همین جهت بیشتر اوقات به صورت تلفنی و غیر حضوری سفارش چاپ کارت ویزیت خود را می دهند . اما کارت ویزیت تأثیر بسیاری بر جلب مشتریان دارد ، به همین جهت بهتر است که طراحی کارت ویزیت ، به یک طراح گرافیک سپرده شود .

مواردی که نشان می دهند ، کارت ویزیت در رونق کسب و کار مؤثر است ، به شرح زیر می باشند 

ادامه مطلب در سایت من چاپ

تیم من چاپ ، با بهترین کادر خدماتی و تجهیزات مناسب در زمینه چاپ ، ارائه کننده انوع خدمات متنوع از قبیل چاپ کتاب ، موشن گرافیک ، چاپ فاکتور ، چاپ کتب درسی ایران ، چاپ جزوه ، محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب و … ، آماده طراحی و چاپ کارت ویزیت مورد نظر شما می باشد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجربه سفر با مریم بازار محمدرضا کلاهدوزان گرماتاب تابشي سراميکي سلامتی و تندرستی روش ساخت یک کوادکوپتر بانو میم ★GTA GAMER★ فصل16