فولدر تبلیغاتی چیست ؟

شاید برای خیلی ها سوال باشد که ، فولدر تبلیغاتی چیست ؟ در این بخش ما تصمیم داریم ، یکی از خدمات تیم من چاپ که ، چاپ فولدر تبلیغاتی می باشد را ، به شما معرفی نماییم . در ابتدا به شرح مختصری درباره فولدر های تبلیغاتی پرداخته ، سپس به شرح فرایند تولید و چاپ فولدر تبلیغاتی می پردازیم .

تیم من چاپ ، ارائه کننده خدمات متنوع از قبیل چاپ کتاب ، چاپ کتب درسی ایران ، چاپ بروشور ، خدمات موشن گرافیک ، چاپ فولدر تبلیغاتی و …. ، آماده ارائه خدمات متنوع در تمام زمینه های چاپ ، به تمام مردم ایران زمین می باشد . افراد می توانند از هر کجا که هستند ، به صورت آنلاین در وبسایت من چاپ ، سفارش خود را ثبت نمایند ، یا به صورت حضوری به دفتر من چاپ در شهر مشهد مراجعه کرده و سفارش خود را انجام بدهند . تیم من چاپ ، با بهترین تجهیزات و امکانات ، به همراه پرسنل خبره خود ، در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت ممکن ، آماده ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود می باشد . در ادامه با فولدر های تبلیغاتی آشنا خواهید شد .

فولدر تبلیغاتی چیست ؟

فولدر تبلیغاتی وسیله ای می باشد ، که از آن برای سازماندهی مدارک و اسنادی ، که با یک پروژه مرتبط می باشند ، استفاده می شود . فولدر های تبلیغاتی در طرح ها ، رنگ ها و جنس های مختلفی تولید می شوند . جنس این فولدر ها از مقوای ساده ، مقوای طرح دار ، مقوای گلاسه با روکش سلفونی و … می باشد . نوع جنس فولدر های تبلیغاتی ، با توجه به بودجه موجود مشخص می شود . برخی اوقات فولدر های تبلیغاتی از جنس پلاستیک ساخته می شوند . اما به دلیل این که ، تبلیغات روی پلاستیک به خوبی دیده  نمی شوند و از کیفیت پایینی برخوردار هستند ، اغلب از کاغذ و مقوا برای تولید فولدر های تبلیغاتی استفاده می شود . معمولا از کاغذ های گلاسه ۲۵۰ تا ۳۵۰ گرمی ، برای تولید فولدر های تبلیغاتی استفاده می شود . البته درصورتی که ، از مقواهای ایندلبرد ۳۰۰ گرمی و ۳۵۰ گرمی استفاده شود ، مقاومت فولدر تولید شده بیشتر می شود . اما قیمت مقواهای ایندلبرد نسبت به کاغذ های گلاسه بیشتر می باشد ، بنابراین مشتری باید هزینه بیشتری پرداخت کند . تقریبا می توان گفت که ، قیمت فولدر های مقوای ایندلبرد ، دوبرابر فولدر های کاغذ های گلاسه می باشد .

درون فولدر ها نیز جای قرار گیری برگه ، کاتالوگ ، کارت ویزیت و … ایجاد می شود . طراحی داخلی فولدر های تبلیغاتی نیز ، با توجه به سفارش مشتری انجام می شود .

ادامه مطلب در سایت چاپخانه آنلاین من چاپ

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : فولدر ,تبلیغاتی ,تولید ,گلاسه ,استفاده ,خدمات ,فولدر تبلیغاتی ,خدمات متنوع ,تبلیغاتی چیست ,تبلیغاتی استفاده ,مقواهای ایندلبرد ,برای تولید فولدر ,ارائه خدمات متنوع ,آماده ارائه خدمات
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

( طلبه رسانا ) به وبلاگ من خوش آمديد شرکت ایستادر تابلو فرش ماشيني و دستباف سرویس و خدمات زبان انگلیسی English IR نشریه دانشجویی صریر علمدار Brittany کتابخانه عمومی فرهنگسرای ولایت استان همدان